A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

На Вінниччині відбулось чергове засідання обласної Ради Церков

Дата: 28.04.2017 22:29
Кількість переглядів: 349

    28 квітня відбулося чергове засідання обласної Ради Церков і релігійних організацій, що діє при голові обласної державної адміністрації.

 Участь у засіданні взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови-директордепартаменту освіти і наукиобласної державної адміністрації Ігор Івасюк,  голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Сланіславенко.

   Засідання відкрив головуючий у Раді Церков президент Подільської конференції Церкви АСД  Михайло Вільчинський, який проінформувавпро основні релігійні та духовно-просвітницькі заходи,проведені у поточному році та запевнив, що представники духовенства робитимуть усе можливе для збереження миру та порозуміння в міжконфесійному середовищі, сприятимуть духовному зростанню суспільства.

   У вітальному слові голова облдержадміністрації Валерій Коровійв свою чергу висловив вдячність церквам та релігійним організаціям за молитви, за значну соціальну,благодійницьку та волонтерську роботу та  проінформував про ряд спільних державно – церковних  проектів, які відбуваються в поточному році в рамках програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період 2016-2020 роки, зокрема,спрямованих на популяризацію сакральних святинь області, здорового способу життя, сімейних цінностей, патріотичного, морального та духовного виховання тощо.«Сьогодні ми маємо всі умови і головне бажання для плідної співпраці органів державної влади та церковних інституцій в реалізації проектів, спрямованих на благо українського народу», наголосив очільник області.

    Потому, керуючий Вінницькою єпархією УПЦ митрополит Симеонпідвів підсумки щодо проведених в загальноосвітніх навчальних закладах області  виховних годин на тему на тему: «1917 – 2017 роки – історичні уроки минулого століття. Духовний аспект». Зокрема зауважив, що Радою Церков в рамках виховної години було оголошено літературний конкурс «Чому в народі кажуть: «Без Бога - ні до порога». «Подібні конкурси проводилися і в минулі роки, - зазначив священнослужитель, -  цього року особливу активність проявили учні у своїх духовних роздумах, адже на  адресу конкурсу надходить численна кількість творів».

  Усі представники Ради Церков наголосили на необхідності об’єднати зусилля держави і Церквиудуховному вихованні молодого покоління. «Це дасть можливість виховати дітей, які шануватимуть своїх батьків, поважатимуть закони держави і суспільства вцілому, а відроджене спільними зусиллями нове покоління– це запорука нормального розвитку нашої України», - наголосили представники Ради Церков.

    Наприкінці зустрічі члени Ради Церков і релігійних організацій висловили невдоволення акцією, яка відбулася  24 квітня під стінами Вінницької облдержадміністрації, під час якої було спалено домовину з хрестом. Священнослужителі  вкотре наголосили, що Хрест є релігійною символікою, яку недопустимо використовувати в політичних цілях та висловили прохання бережно відноситися до усіх релігійних святинь.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень