A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

Народний аматорський родинний циганський ансамбль пісні і танцю «Ягорі»

 

 

    Циганський ансамбль «Ягорі» створений у 2004 році при Іванівському сільському будинку культури Калинівського району. Звання народного аматорського колективу присвоєно у 2007 році. Керівник колективу – Марценкевич Ольга Анатоліївна.

    Творчим спрямуванням ансамблю «Ягорі» є відтворення народної циганської культури в її первинному автентичному вигляді. В репертуар ансамблю входять старовинні циганські пісні та романси, а також вокальні твори Івана Марценкевича. Колектив багато і плідно працює над відтворенням автентичної циганської культури із її звичаями, піснями і танцями. Завдяки професійному підходу Ольги Марценкевич до підбору репертуару, постійній роботі над шліфуванням виконавської майстерності колективу та його сценічної культури, за підтримки та активної участі в діяльності колективу чоловіка – Івана Арсеньовича Марценкевича, учасники ансамблю досягли високого виконавського рівня, сценічної майстерності та здобули неабияку популярність в районі та області.  

  Ольга Марценкевич – керівник, який творить на перспективу. Кілька років тому  на базі ансамблю «Ягорі» створено дитячий циганський ансамбль «Чергеня».

  Ансамбль «Ягорі» є активним учасником і неодноразовим переможцем всеукраїнських та обласних фестивалів національних культур, а саме: «Подільські барви», обласного свята національної кухні «Чим хата багата, тим і рада» (м. Вінниця), Міжнародного фестивалю національних культур «Всі ми діти твої, Україно!» (м. Шаргород).

    В перекладі з ромської «Ягорі» - означає «Вогник». Дійсно, запальні, темпераментні учасники цього неповторного колективу своєю творчістю  запалюють у глядачів вогники добра і любові.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень