A A A K K K
людям із порушенням зору
Управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації

Циганський шоу-театр «Андо Шатро»

 

Вінницький регіональний центр культури та мистецтва  циганського  народу  «Девлеса, ромале!» («З Богом, цигани!») 

   

    Вінницький  регіональний  центр  культури та мистецтв  циганського  народу  «Девлеса, ромале!" («З Богом, цигани!»)  був створений  у  2001 році  на базі циганського шоу-театру «Шатро», заснованого Андрієм  Сенченком у  1998  році.

    У 2011 році циганський шоу-театр змінив назву на «Андо Шатро» («У шатрі»). Головним режисером та художнім керівником циганського шоу-театру «Андо Шатро» є Андрій Сенченко – поет, композитор, гітарист і співак. Віце-президент центру: Наталія Сенченко – поетеса, артистка та директор шоу-театру «Андо Шатро».

    Основним напрямком діяльності центру є збереження, розвиток та популяризація надбань культурно-мистецьких цінностей ромського народу на Вінниччині.

   Творчий колектив циганського шоу-театру «Андо Шатро» має численні відзнаки, нагороди, грамоти та подяки, побував у багатьох куточках України та за кордоном.

  На Міжнародному фестивалі «Молодь та мистецтво проти расизму» в Одесі став лауреатом та дипломантом. Вінницький регіональний центр культури та мистецтв циганського народу «Девлеса, ромале!» об'єднує ромів різних етнічних груп. Центр підтримує тісні зв'язки з іншими ромськими громадами України та іншими етнічними групами ромів – ловарійськими, польськими, угорськими.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень