A A A K K K
людям із порушенням зору
Управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації

Народний аматорський вокальний ансамбль «Сімхе»

   Вокальний ансамбль «Сімхе» обласного єврейського благодійного центру «Хесед-Емуна» був створений в 2000 році. Любов до музики об’єднала людей різного віку і різних професій.

   Колектив ставить собі за мету відродження та збереження пісенної культури на мові ідиш. Виконуючи єврейські пісні в оригінальній обробці, надаючи їм сучасного звучання, музиканти-аматори намагаються зберегти національний єврейський колорит. В репертуарі ансамблю є також українські, російські пісні, твори на івриті та англійській мові.

  У 2002-2005р.р. вокальний ансамбль перебував у складі театру-студії «Сімхе», який отримав звання народного аматорського колективу.

  Колектив є неодноразовим учасником і лауреатом фестивалю національних культур «Подільські барви» (м. Вінниця), дипломантом Всеукраїнського фестивалю «Ми – українські» - 2005р. (м. Приморськ, Запорізької області), лауреатом фестивалю «Шолом, Україно!» у 2007р. (м. Київ).

  У серпні 2009р. брав участь у Всеукраїнському фестивалі національних культур «Таврійська родина» (м. Генічеськ, Херсонської області).

  У жовтні 2009р. вокальний ансамбль «Сімхе» разом із хореографічним ансамблем «Інейнем» у складі творчих колективів області брав участь у звітному концерті майстрів мистецтв Вінниччини у Палаці «Україна» (м. Київ).

 На початку 2010р. жіночий вокальний ансамбль єврейської пісні підтвердив звання «народний аматорський».

   Виступи музикантів-аматорів перед аудиторією, для якої пісні на ідиш є частиною спогадів про дитинство та юність, можливістю повернутися до витоків національної єврейської культури, проходять з незмінним успіхом. Жителі мм. Вінниці, Гайсина, Іллінців, Мог.-Подільського, Хмільника, Бердичева неодноразово мали можливість познайомитися з творчістю колективу.

   У червні 2010р. та у червні 2011р. колектив брав участь у  Міжнародному фестивалі фольклорних колективів національних меншин (м. Венгожево Республіка Польща).

   У жовтні 2011р. відбувся великий гастрольний тур ансамблю у Нідерландах та Бельгії.

   Назва ансамблю «Сімхе»  перекладається  як «Радість» і відповідає стану душі  і настрою, з яким музиканти завжди зустрічаються зі своїм глядачем.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень