A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

ДЕСС запрошує до публічного обговорення проєкту постанови Кабміну про затвердження Методології використання мов національних меншин (спільнот) України

Дата: 19.09.2023 14:41
Кількість переглядів: 43

Державна служба з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методології використання мов національних меншин (спільнот) України в населених пунктах, в яких традиційно проживають особи, які належать до національних меншин (спільнот) України, або в яких такі особи складають значну частину населення» (далі – проєкт акта). 

Проект акта розроблено на виконання положення частини десятої статті 10 Закону України «Про національні меншини (спільноти) України» та виконання дорученням Прем’єр-міністра України від 10.01.2023 року №36215/1/1-22.    

Розроблення проєкту акта обумовлено необхідністю забезпечення єдиних умов та порядку використання мов національних меншин (спільнот) України в населених пунктах, в яких традиційно проживають особи, які належать до національних меншин (спільнот) України, або в яких такі особи складають значну частину населення та визначення сфер суспільного життя, в яких мови національних меншин (спільнот) України можуть використовуватися за рішенням органу місцевого самоврядування.

Зауваження і пропозиції до проєкту акта приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 02 жовтня 2023 року включно в електронному вигляді на адресу  consultations@dess.gov.ua.

Також заплановано 29.09.2023 р. о 15.00 проведення консультаційної онлайн-зустрічі, форма реєстрації за посиланням (реєстрація до 27.09.2023 р.):

https://docs.google.com/forms/d/1QWHSUKklLSiIVFLxdsNV1C6s2oKAy14sfCFUpqlMrzw/edit

Відповідальна особа за проведення консультацій стосовно проєкту акта ‒ Віктор Коврей, Відділ співпраці з етнічними спільнотами ДЕСС, тел. +380 50 999 3227

Ознайомитись з проєктом

(За матеріалами Державної служби України з етнополітики та свободи совісті)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень