Адвентисти Вінниччини продовжують допомагати Збройним Силам України, внутрішньо переміщеним особам та мешканцям звільнених від російських окупантів територій.
Адвентисти Вінниччини продовжують допомагати Збройним Силам України, внутрішньо переміщеним особам та мешканцям звільнених від російських окупантів територій.
На офіційній сторінці Подільської Конференції АСД у Фейсбук оприлюднили нові приклади надання благодійної допомоги Збройним Силам України, внутрішньо переміщеним особам та мешканцям звільнених від російських окупантів територій:
- 31 грудня у м. Вінниця, вул. Келецька 50 А відбулось свято для діток ВПО, дітей з інвалідністю, дітей які відвідують дитячу суботню школу церкви Адвентистів Сьомого Дня!
В програмі: вистава за участю дітей та батьків, пісні, святкове частування, подарунки.
Захід відвідали близько 180 дітей!
Подяка Богу за можливість проведення свята у цей непростий для нашої Країни час.
Подяка нашим спонсорам: пастору Абубакірову Денису та церкві в США; фонду Olive Tree Ministry; друзям з Німеччини - за надання коштів для придбання подарунків.
- Жмеринка
31.12.22 року відбулася урочиста програма, на яку запросили дітей ВПО.
- Липовець
Громада АСД м.Липовець і адміністрація Липовецької громади привітали дітей ВПО з Новим роком.
Подарували подарунки і духовну дитячу літературу. Дітей також було запрошено до дитячого табору.