A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

Посібник «Реагування на домашнє насильство» вже доступний для завантаження

Дата: 23.02.2022 12:24
Кількість переглядів: 113

Інститут релігійної свободи презентував посібник для Церков і релігійних організацій «Реагування на домашнє насильство», розроблений за сприяння Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

За повідомленням Інституту релігійної свободи, видання допоможе священникам, пасторам, душеопікунам та іншим служителям релігійних організацій вести просвітницьку роботу, ефективно та своєчасно реагувати на випадки домашнього насильства як серед членів релігійних громад, так і світських людей, які звертаються по допомогу.

Посібник розроблений за участі міжконфесійної робочої групи в рамках проєкту Інституту релігійної свободи та за участі психологів, юристів, фахівців Національної поліції України та Мінсоцполітики. Видання передбачає вивчення окремих тем шляхом використання QR-кодів із посиланнями на додаткові матеріали і тематичні тренінги, а також містить контакти профільних фахівців і служб допомоги.

Посібник надруковано накладом у 1000 примірників і вже розсилається в різні регіони України до церков, релігійних громад і заснованих ними соціальних закладів.

Електронна версія посібника для церков і релігійних організацій «Реагування на домашнє насильство» доступна для безкоштовного завантаження: https://bit.ly/2022-IRF-handbook-web

Редактор-упорядник посібника, кандидат юридичних наук, виконавчий директор ІРС Максим Васін повідомив:

"Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, а також окремо релігійні лідери різних конфесій, заявили про готовність простягнути руку допомоги сім’ям у кризових ситуаціях, щоб допомогти їм зцілитися від практики насильства та натомість плекати у своїх оселях культуру любові та поваги до гідності кожного. Цей посібник і подальші тренінги допоможуть священникам і іншим релігійним діячам здійснювати це служіння більш системно і кваліфіковано".

Перші тренінги на основі нового посібника Інститут релігійної свободи провів 22 лютого. У навчанні взяли участь біля 100 служителів церков і релігійних організацій. Спікерами тренінгу були психолог, юрист, посадові особи Офісу Генерального Прокурора України та Національної поліції України. Учасники також обмінювалися позитивним досвідом різних церков у сфері надання допомоги сім’ям у кризі та постраждалим від домашнього насильства, зокрема у шелтерах (будинках милосердя) та через просвітницькі програми.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень