A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

Вінниця, Полтава та Рівне отримають європейські гранти на розвиток культури

Дата: 15.11.2021 16:07
Кількість переглядів: 87

Текст та фото: офіційний сайт Мінкультури України: https://mkip.gov.ua/news/6417.html

11 листопада 2021 року в офісі Представництва ЄС в Україні офіційно оголосили українські міста-переможці попереднього етапу конкурсного відбору в рамках проєкту EU4Culture.  Це Вінниця, Полтава та Рівне. Міста отримають гранти від проєкту на створення своїх стратегій розвитку культури в розмірі 30 тисяч євро.

EU4Culture - це проєкт, що фінансується ЄС і реалізується Goethe-Institut у партнерстві з Данським інститутом культури, Чеськими Центрами та Французьким Інститутом у Грузії. Метою проєкту є допомога містам в розробленні та реалізації Стратегії розвитку культури, керуючись підходом культурних столиць Європи. Проєкт триватиме до 31 грудня 2024 року. Він підтримує посилення ролі культурного сектору як рушія економічного розвитку, сприяє вдосконаленню місцевого самоврядування в секторі культури.

У рамках цього проєкту великим нестоличним містам чи малим містам з Вірменії, Азербайджану, Грузії, Республіки Молдова та України було запропоновано взяти участь у конкурсі заявок. На першому етапі було відібрано п’ять міст в кожній країні. Тобто загалом 25 міст. Обрані міста отримали попереднє фінансування у розмірі до 1000 євро для підготовки першої заявки. На другому етапі з цих п’яти міст обрали до трьох міст у кожній країні, які отримають гранти в розмірі 30 000 євро для розробки Стратегії розвитку культури. На третьому етапі буде обрано одне нестоличне місто в кожній із країн, яке отримає до 300 000 євро для реалізації своєї Стратегії, а також освітню підтримку в сферах: стратегічний розвиток інтернаціоналізації, креативне підприємництво та управління, культурні показники та статистика.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень