A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

При Міндовкілля розпочала роботу Рада з питань співпраці з ВРЦіРО

Дата: 11.10.2021 11:21
Кількість переглядів: 156

Про це повідомляє сайт «Інститут релігійної свободи»: https://irs.in.ua/p/59

В Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України 7 жовтня відбулося установче засідання Ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.

Учасники обговорили питання захисту довкілля у сферах зміни клімату, управління відходами, сталого управління водними ресурсами, створення нових лісів та збереження біорізноманіття.

Головуючий у ВРЦіРО Григорій Комендант висловив подяку міністерству за ініціативу зі створення такої спеціалізованої консультативно-дорадчої ради. Таке рішення стало першим результатом практичної реалізації Меморандуму про співпрацю, укладеного між Міндовкілля та ВРЦіРО у липні 2021 року.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський зазначив, що наприкінці вересня за пропозиціями, які міністерство отримало від Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, був затверджений склад Ради і тепер час розпочинати спільну роботу на благо довкілля і України.

За його словами, Міндовкілля – єдине міністерство, яке, мабуть, найближче до серця і душі вірян і представників церков та релігійних організацій, адже опікується питаннями захисту природи та усього живого, що створив Бог на нашій Землі. Рада допоможе об'єднати духовне слово та державні справи задля збереження довкілля.

Головою Ради з питань співпраці з ВРЦіРО при Міндовкіллі учасники установчого засідання обрали Павла Унгуряна, народного депутата України 6 і 8 скликань.

Він зазначив, що радий налагодженню співпраці Міндовкілля з церковними та релігійними організаціями. Попереду – багато роботи для налагодження комунікації між міністерством та вірянами, яким ми маємо доносити інформацію про важливість збереження природи, приміром, про шкоду для довкілля пластикових квітів та користь роздільного збору сміття.

У ході засідання члени Ради визначилися із подальшим планом роботи та домовилися про створення секцій за ключовими політиками сфери захисту довкілля.

Фото: mepr.gov.ua« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень