A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

З 2 по 4 червня 2017 делегація з Вінниччини з офіційним візитом відвідала м.Слонім Гродненської області Республіки Білорусь

Дата: 06.06.2017 16:07
Кількість переглядів: 350

    З 2 по 4 червня 2017 делегація з Вінниччини з офіційним візитом відвідала м.Слонім Гродненської області Республіки Білорусь.

    Під час візиту пов’язаного з проведенням XIII  міжнародного фестивалю «Полонез-2017», була проведена зустріч з українською діаспорою, яка проживає у м.Слонім та підписана угода про співробітництво між Хмільницькою районною державною адміністрацією Вінницької області (Україна) та Слонімським районним виконавчим комітетом Гродненської області (Республіка Білорусь).

    В офіційних заходах взяли участь також делегації з Республіки Польща, Федеративної Республіки Німеччини та Латвійської Республіки.

    З метою наочної презентації Вінниччини під час візиту показано відео-ролик про інвестиційну привабливість Вінницької області, зокрема: «Вінниччина – все тільки починається», «Вінниччина – енергоінвестиції» і «Вінниччина 2016 рік - чим запам’ятався» та поінформовано про досвід налагодження зв’язків між українцями діаспори, які проживають зокрема в Республіці Білорусь.

    Це насправді важлива мить коли Хмільницький район Вінницької області та Слонімський  край започатковують співпрацю та дружні стосунки в усіх сферах соціально-економічного та культурного розвитку. Ми відповідально йшли до підписання цієї угоди, а тому впевнений, що це початок великої справи – зазначив начальником управління у справах національностей та релігій ОДА І.Салецький під час вітального слова

    Після підписання угоди про співпрацю, головою Хмільницької районної державної адміністрації Євгеном Буткевічем - вручено голові Слонімського районного виконавчого комітету Олегу Таргонському презентаційні подарунки та інформаційні матеріали про Хмільниччину та Вінниччину.

    В рамках наданих нам повноважень та згідно з чинним законодавством України та Республіки Білорусь ми будемо сприяти розширенню торгово-економічного, науково-технічного та культурного співробітництва з метою розвитку Хмільницького району Вінницької області та Слонімського району Гродненської області – зазначив Євген Буткевіч у своєму вітальному слові.

    Після закінчення церемонії підписання угоди, на центральні площі м.Слонім в присутності іноземних делегацій піднятий Державний прапор України та відкритий герб м.Хмільник, які постійно будуть знаходитися поряд з прапорами та гербами інших міст світу.

   «Це перша угода,  яка розрахована на здійснення проектів у соціально-гуманітарній, науковій та культурній сферах – та може слугувати прикладом співробітництва для багатьох інших районів Вінниччини з регіонами Республіки Білорусь» - зазначив у вітальному слові депутат Вінницької обласної Ради Олександр Крученюк та передав від голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія презентаційний матеріал про Вінницьку область голові Гроднінського обласного виконавчого комітету Володимиру Кравцову.

    Крім того, на запрошення керівництва ВАТ «Слоніммеблі» голова Хмільницької районної державної адміністрації Євген Буткевіч та депутат Вінницької обласної Ради Олександр Крученюк ознайомилися із роботою ВАТ «Керуючою кампанією холдингу «Слоніммеблі» - одного з передових виробників меблів, який спеціалізується на випуску спальних гарнітурів, корпусної та кухонної меблі і продукція якого експортується у різні країни світу; та ВАТ «Слонімський картонно-бумажний завод «Альбертин» який спеціалізується на виробництві картону, бумаги, санітарно-гігієнічних бумаг тощо і продукція якого реалізується в Україні, Литві, Латвії, Молдові, Арменії, Грузії, Киргизстані, Польщі, Германії тощо.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень