A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

Делегація Коптської православної Церкви задоволена становищем Єгипетської спільноти на Вінниччині

Дата: 29.03.2018 14:40
Кількість переглядів: 303

На цьому акцентував увагу священнослужитель  Коптської православної Церкви Томас Аваміна під час  зустрічі з головою Ради національно-культурних товариств Вінниччини Мерабі Нарсіа, яка відбулася на базі Центру національних культур.

Томас Аваміна прибув на Вінниччину з метою пастирської опіки вірян та, разом з тим, вивчення  становища іноземних студентів, вихідців з Єгипту, здійснення моніторингу питань пов'язаних з  расизмом, ксенофобією, нетерпимістю та дискримінацією за такими ознаками, як «раса», національне/етнічне походження, колір, громадянство, релігія та мова.

В ході діалогу було обговорено коло питань, пов'язаних з підтримкою студентів-єгиптян які навчаються у Вінницькому національному медичному університеті.

Зі  свого боку представники національної спільноти подякували голові Ради національно-культурних товариств за можливість проведення систематичних зустрічей на базі Центру національних спільнот, що дає  достатньо широкі можливості для задоволення єгиптянам своїх мовних, освітніх, культурно-мистецьких та інших потреб. Ми очікуємо, що робота в Центрі сприятиме також поглибленню співпраці і з іншими національними спільнотами, які проживають в регіоні. – наголосив іноземний гість.

Окрім того, Мерабі Нарсіа запевнив присутніх  що двері Центру завжди відкриті  для усіх національностей, які проживають на Вінниччині. Ми охоче надаємо будь-яку допомогу й підтримку, адже ми дуже зацікавлені, аби усі етнонціональні спільноти почувалися комфортно у нас в області, мали змогу зберігати свою культуру та звичаї та виключити прояви будь-якої дискримінації за національною ознакою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень