A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

Питання міжнаціональних взаємовідносин обговорили керівники національно-культурних товариств Вінниччини

Дата: 18.09.2018 14:30
Кількість переглядів: 275

17 вересня 2018 року у Центрі національних культур Вінниччини відбулась робоча нарада керівників національно-культурних товариств. В ході зустрічі представники ромської, польської, грузинської, єврейської спільнот підводили підсумки роботи за 9 місяців поточного року та розглянули низку питань, пов’язаних із плануванням роботи на наступний рік.

Ігор Салецький подякував за гарну співпрацю національних спільнот з управлінням та підкреслив важливість їх діяльності у суспільному житті нашого міста та області загалом.  Завдяки вашій активній роботі та громадянській позиції Вінницька область утвердилася як регіон з високим рівнем толерантності і міжнаціональної взаємоповаги. Ми і надалі маємо докладати зусилля і розвивати прекрасну розмаїту багатонаціональну Вінниччину.

Заступник начальника управління Алла Ратинська наголосила про заходи, які мають відбутись до кінця року та запропонувала розпочати формувати їх перелік на 2019 рік для подальшого обґрунтування та включення їх до плану Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період 2016-2020 роки.

Особливий акцент зустрічі був присвячений питанню щодо випуску бюлетеню про життя та діяльність національно-культурних товариств області, в якому буде представлено всю широку національну палітру Вінниччини.

На завершення робочої наради, обговорено організаційні деталі поїздки єврейських спільнот до м. Києва на відзначення річниці Бабиного Яру, адже за словами І.Салецького, - Увічнення трагічних сторінок народу  і збереження його пам’яті є надзвичайно важливим для нашого майбутнього. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень