A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

Вінницьких ромів представлено на семінарі з питань захисту національних меншин

Дата: 27.12.2018 12:11
Кількість переглядів: 300

20-21 грудня 2018 року в м. Київ у рамках проекту «Захист прав національних меншин, включаючи ромів та мов меншин в Україні» відбувся семінар з основ написання ефективних регіональних планів заходів «Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року». Організаторами семінару виступили Офіс Ради Європи спільно з Міністерством культури України.

Від Вінницької області у семінарі взяла участь заступник начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Алла Ратинська, яка у ході панельних дискусій ознайомила учасників семінару з результатами виконання регіонального плану заходів Стратегії. А.Ратинська акцентувала на тому, що успішній інтеграції ромів області в українське суспільство сприяє й діюча Програма підтримки національно-культурних товариств та забезпечення міжконфесійного розвитку Вінниччини на період до 2020 року, якою передбачено фінансування проведення культурно-мистецьких та мовно-освітніх заходів ромською спільнотою. Також підкреслила про підтримку видавницької діяльності ромів та можливість використання приміщення Центру національних культур Вінниччини для проведення ними різноманітних заходів, у тому числі вивчення  національної мови.

У семінарі взяли участь працівники Офісу Ради Європи, Міністерства культури України, незалежні експерти з питань адаптації ромів в українське суспільство та представники ромських громадських організацій.

Учасники семінару мали можливість ознайомитись з рекомендаціями незалежних експертів щодо основ написання ефективних планів заходів на виконання «Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень