A A A K K K
людям із порушенням зору
Вінниччина Релігійна та Міжнаціональна

Члени обласної Ради Церков визначили переможців конкурсів на духовну тематику, які проводилися в загальноосвітніх школах

Дата: 22.05.2017 10:16
Кількість переглядів: 353

19 травня в Центрі Національних культур Вінниччини відбулося засідання секретаріату обласної Ради Церков і релігійних організацій, на якому було підведено підсумки проведених в загальноосвітніх навчальних закладах, протягом березня-квітня 2017 року, виховних годин на духовну тематику.

Участь у засіданні взяли представники обласної Ради Церков і релігійних організацій та  управління у справах національностей та релігій.

Обласна Рада церков та релігійних організацій  щороку ініціює та забезпечує проведення в загальноосвітніх навчальних закладах області виховних годин. Тематика їх щороку змінюється, цьогоріч вони були присвячені  100-літтю подій 1917 року, які призвели до масових репресій проти Церкви: «1917 – 2017 роки – історичні уроки минулого століття. Духовний аспект». 

Серед актуальних питань, що сьогодні стають перед суспільством, суттєве місце займає духовне та моральне виховання дітей і молоді. Даний напрямок роботи можливо забезпечити лише спільно, зусиллями органів державної виконавчої влади, освітніх закладів, церковних інституцій, - зазначив начальник управління у справах національностей та релігій Ігор Салецький, подякувавши при цьому представникам релігійних організацій, які долучилися до проведення виховних годин. Це, зокрема: УПЦ, УПЦ КП, РКЦ, УГКЦ, АСД та ХВЄ.

В рамках засідання секретаріату підсумовано два конкурси, оголошені під час проведення зустрічей з дітьми. Перший – літературний, на кращий твір-роздум: «Чому в народі кажуть: «Без Бога - ні до порога». Другий – конкурс Пасхальних куточків «Великоднє свято».

За словами секретаря Подільської конференції Церкви адвентистів сьомого дня Олександра Зайцева, до літературного конкурсу долучилося 6 шкіл м. Вінниці: ЗОСШ № 18, ЗОСШ № 1,   ЗОСШ №  32, ЗОСШ № 4, ЗОСШ № 26, ЗОСШ № 30,  учні яких близько 100 творів. Окрім того, оргкомітет конкурсу на виставку «Великоднє свято»  запросили   4  школи м. Вінниці: №1, №18, № 20, № 32.

На засіданні секретаріату Ради церков  розглянуто усі творчі роботи учнів, відібрано найбільш змістовні, авторів яких вирішено відзначити цінними подарунками.  Усім іншим учасникам будуть вручені  подяки від імені обласної Ради церков та релігійних організацій і управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації, – наголосили члени організаційного комітету конкурсу.

Окрім того,  секретаріатом Ради відзначено навчальний заклад, який підготував найкращий Великодній куточок. Дану школу, - зазначив Ігор Салецький, - буде нагороджено  безкоштовною туристичною поїздкою сакральними місцями України, відповідно до Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період 2016-2020 роки.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень