A A A K K K
людям із порушенням зору
Управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації

Вінниччину представлено на експертній зустрічі з питань ефективної участі національних меншин у суспільному житті

Дата: 20.12.2018 09:44
Кількість переглядів: 309

19 грудня цього року у Києві відбулось засідання експертного «круглого» столу на тему: «Лундські рекомендації щодо ефективної участі національних меншин у суспільному житті». Захід організований Міністерством культури України спільно з Офісом Верховного Комісара ОБСЄ у справах національних меншин та дослідницьким центром EURACResearch.

В ході інтерактивної сесії заступник начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Алла Ратинська, яка представила область на даному заході, продемонструвала регіональний досвід щодо інтеграції національних спільнот в суспільне життя регіону, забезпечення їх освітніх, культурних та інформаційних потреб через призму обласної Програми підтримки національно-культурних товариств та забезпечення міжконфесійного розвитку Вінниччини, на яку цьогоріч було виділено 250 тис.грн. Окрім того, Алла Ратинська акцентувала увагу на діяльності систематичної регіональної діалогової платформи між органами влади на національними спільнотами у форматі Ради національно-культурних товариств та функціонуванні єдиного в Україні  Центру національних спільнот Вінниччини, який повністю фінансується із обласного бюджету.  

У заході також взяли участь міжнародні експерти, фахівці центральних органів виконавчої влади, представники структурних підрозділів обласних державних адміністрацій та громадських організацій.

Учасники круглого столу мали змогу взяти активну участь в обговоренні міжнародних практик Західної Європи щодо участі національних меншин у суспільно-політичному житті держави та в інтерактивний спосіб поділитися думками на такі теми як: представництво національних меншин на державній службі на місцевому, регіональному та центральному рівнях; механізми консультацій; свобода зібрань, процеси впливу децентралізації на участь представників національних меншин у державному управлінні.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень